سئوی خارجی قوی

سئوی سایت تخصصی

توسط تیم حرفه ای خیام-پاسکال

وجه تمایز تیم سئوی ما این است که برای هر بخش تخصصی سئو یک نیروی تخصصی داریم که به صورت تخصصی در یکی از زمینه های سئوی محتوا، سئو تکنیکال ، سئوی خارج از سایت، بک لینک، رپورتاژ آگهی و غیره فعال است و صفر تا صد سئوی سایت شما به صورت تخصصی و دقیق انجام خواهد شد. این فرایند رتبه سایت شما در زمان بسیار کمتری بالا می‌ برد. همچنین در تمام فرایند کار شما با استفاده از ابزارهای آنالیز نتایج که در اختیارتان قرار می دهیم، از وضعیت سایت خود از نظر نرخ کلیک، تعداد بازدید، و رتبه سایت با خبر خواهید بود.

سئوی تکنیکال

یکی از پیچیده‌ ترین و تخصصی ترین مراحل طراحی سایت ، سئو تکنیکال است که متأسفانه شرکت ها و افراد فعال در زمینه سئو به دلیل دانش اندک خود خیلی درمورد آن صحبت نمی کننده و از بحث درمورد آن طفره می روند همان سئو تکنیکال است. سئو تکنیکال بیشتر به کار روی کدهای بک اند وب سایت مربوط می شود که از دید کاربران پنهان هستند. افزودن و بهینه سازی کدهای متا، تگ‌های ضروری و ساختارسازی مناسب سایت یک فرایند تخصصی است که صرفاً با یک تحقیق ساده و کپی کردن آن از وب سایت های دیگر امکان پذیر نیست. تیم سئوی خیام پاسکال به شما این اطمینان را می دهد که سایت شما از نظر فنی به دقیق ترین وجه سئو شود تا الگوریتم های گوگل به اعتبار و رتبه سایت شما بیفزایند.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید.

مشاوره سئو

شاید درمورد فرایند انجام کار و جزئیات دقیق سفارش در بخش سئو وب سایت خود سؤالات زیادی داشته باشید تا درنهایت بتوانید به یک تصمیم درست و منطقی درمورد آن برسید. با توجه به این نیاز و در راستای احترام به حقوق مشتری ، شخص سرپرست تیم سئو هر روزه، حتی در روزهای تعطیل، آماده است تا پس از دریافت وقت مشاوره، به تمام سؤالات و ابهامات ذهنی شما پاسخ گفته و شما را در مسیری درست راهنمایی کند. برای دریافت مشاوره کافی است با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

تماس فوری

رپورتاژ آگهی و لینک سازی

بعد از تکمیل وب سایت و آماده سازی برای لانچ آن، نوبت به سئوی سایت می رسد که یکی از مراحل مهم آن رپورتاژ آگهی و لینک سازی است که مراحل انجام آن به طور کلی به شرح زیر می باشد:

1. انتخاب سایت های میزبان برای دریافت لینک خارجی؛

سایت های میزبان باید طوری انتخاب شوند که بیشترین کلیک را از طرف کاربران به دست دهند وگرنه صرفاً هزینه ای بی فایده کرده اید. خیام پاسکال همیشه در این زمینه موفق عمل کرده است و با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازدید خارج از سایت را برای شما فراهم خواهد کرد.

2. لینک سازی داخلی؛

لینک سازی داخلی سایت که یکی از بخش های تکنیکال مهم در سایت است، اهمیت بسیاری دارد که افراط و تفریط در آن نتیجه ای بسیار بارز در رتبه سایت شما خواهد داشت. از این نظر نیز خیالتان راحت باشد! تمام صفحات و طبقه بندی های سایت شما به بهترین نحو به یکدیگر لینک شده و اعتبار و ارزش خود را به یکدیگر تزریق می کنند.

3. لینک سازی یا بک لینک خارجی؛

لینک سازی مستمر در سایت های خارجی، داخلی و رسانه های اجتماعی یک فرایند زمانبر و مهم است که در ترکیب با دو مورد بالا، نتیجه ای حیرت انگیز به دنبال خواهد داشت. اگر وبسایت شما از نظر فنی و محتوایی مشکلی ندارد و صرفاً تمایل به دریافت خدمات رپورتاژ آگهی و لینک سازی دارید،.

همین الان سفارش دهید

دیجیتال مارکتینگ

اگر قصد دارید به یک گروه خاص از جامعه در یک محل یا شهر خاص دسترسی پیدا کنید و درعین‌حال هزینه هایتان پایین بمانند، بهترین گزینه بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) است. با انجام این کار می توانید اطلاعات ارزشمندی از مخاطبان خاص خود دریافت نموده و کمپین های بازاریابی دقیق و مقرون به صرفه ای ایجاد کنید.

انواع کانال‌های دیجیتال مارکتینگ

انواع زیادی از کانال‌های دیجیتال مارکتینگ داریم. این کانال‌ها پلتفرم‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و به مشتری های هدف خود نزدیک تر شوید و تبلیغات خود را به درون خانه های آنها ببرید. در زیر فهرستی از این پلتفرم ها برای شما آماده کرده ایم:
• بازاریابی محتوا
• بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)
• جستجوی پولی
• ایمیل مارکتینگ
• تبلیغات کلیکی
• بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی
• روابط عمومی آنلاین
• بازاریابی درونگرا
• افیلیت مارکتینگ
• بازاریابی موبایلی
• تبلیغات پیامکی

پس همین الان تلفن خود را بردارید، با مشاور ما تماس بگیرید و با پیشنهادهای شگفت انگیز ما غافلگیر شوید!

آیا مایل به عقد قرارداد همکاری هستید؟

با همکاران ما تماس بگیرید
ارتباط با روابط عمومی خیام-پاسکال