آکادمی آموزش خیام-پاسکال

سوالی دارید؟
آکادمی آموزشی

آکادمی خیام-پاسکال

خیام-پاسکال تنها یک کمپانی نیست!

تلاش اصلی مجموعه ما بر این است که تا آنجا که ممکن باشد خدمات آموزشی را گسترده ارائه کند تا تمامی افراد دارای استعداد و استحقاق بتوانند بخشی از توانایی هایشان را افزایش دهند.
اگر چه که آموزش غنی و کامل در این موارد نمی گنجد با این حال ما در حال افزودن به کادر آموزشی و افزایش خدمات مجموعه هستیم. اگر تمایل دارید که از خدمات جدید خبر دار شوید حتما با ما تماس بگیرید.

آموزش برنامه نویسی

نظریه گراف (Graph theory) چیست؟

کاربرد های نظریه گراف چیست ؟

نظریه گراف در نهایت مطالعه روابط است. با توجه به مجموعه‌ای از رئوس و یالها، که می‌توانند هر چیزی را از طرح‌بندی شهر گرفته تا داده‌های رایانه‌ای انتزاعی کنند، نظریه گراف ابزار مفیدی برای تعیین کمیت و ساده‌سازی بسیاری از بخش‌های متحرک سیستم‌های داینامیک فراهم می‌کند
مطالعه اصولی گرافها پاسخی به بسیاری از مسائل مربوط به ترتیب، شبکه، بهینه سازی، تطبیق و پروژه های عملیاتی می دهد. گرافها را می‌توان برای مدل‌سازی بسیاری از انواع روابط و فرآیندها در سیستم‌های فیزیکی، بیولوژیکی، اجتماعی و اطلاعاتی مورد استفاده قرار داد و دارای طیف گسترده‌ای از کاربردهای مفید هستند مانند: یافتن جوامع در شبکه‌ها، مانند شبکه های اجتماعی، در روزهای اخیر برای شیوع احتمالی COVID19 در جامعه از طریق مخاطبین ، رتبه بندی سفارش لینک ها در موتورهای جستجو، نقشه های GPS/Google برای یافتن کوتاه ترین مسیر خانه ، مطالعه مولکول ها و اتم ها در شیمی، توالی یابی DNA، امنیت شبکه کامپیوتری، و...

آموزش هوش مصنوعی

این روزها با خبر هایی که از گوشه و کنار از میزان پیشرفت کارخانه ایلان ماسک و صحبت هایی از ربات هایی که شرکت ماکروسافت به تازگی از آنها رونمایی کرده شنیده می شود، افرادی به این حوزه علاقه مند شدند و تصمیم گرفتند تا در حوزه هوش مصنوعی و AI فعالیت کنند. در این مقاله به مراحل مطالعه آن می پردازیم: هوش مصنوعی شامل زیر مجموعه های زیر می باشد:
ماشین لرنینگ
دیپ لرنینگ
داده کاوی
شبکه عصبی

از کاربرد های آن می توان به طور کلی به موارد زیر اشاره کرد
تشخیص زود هنگام سرطان
پیش بینی وضعیت بورس
باز کردن قفل موبایل و لپ تاپ یا سیستم های حضور و غیاب و امثال آنها کاربرد دارد بخش عظیمی از تولیدات گوگل با الگوریتم های ماشین لرنینگ کار می کنند.

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌شود.طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.

مراحل آموزش طراحی سایت چیست ؟
- آموزش زبان html
- آموزش زبان css
- آموزش بان جاوا اسکریپت
- آموزش php

آموزش طراحی اپلیکیشن

آموزش طراحی اپلیکیشن


مراحل آموزش طراحی اپلیکیشن:

اپلیکیشن‌های محلی : پلیکیشن‌های ios و Android معمولاً بر اساس یک پلتفرم مخصوص طراحی می‌شوند.

اپلیکیشن‌های HTML5: اپلیکیشن‌هایی که بر این اساس طراحی می‌شوند بر اساس تکنولوژی‌های شناخته شده‌ای مانند جاوا، وب، اسکریپت، HTML5 و CSS هستند که برای برخی از تغییرات کوچک می‌توانند به پلتفرم‌های دیگر تبدیل شوند.

اپلیکیشن‌های ترکیبی: این سبک از اپ‌ها ترکیبی از دو مدل قبلی هستند

آموزش سئو

آموزش سئو

مراحل آموزش سئو تخصصی


تعریف و اصول سئو : در این قسمت از آموزش سئو به مفهوم سئو، اهمیت آن و اصول اولیه سئو میپردازیم.
موتور های جست و جو: در دومین قسمت از آموزش کامل سئو به بررسی موتور های جستجو و نحوه کار آن ها می پردازیم.
سئو داخلی : در این بخش از آموزش سئو صفر تا صد، مفهوم سئو داخلی و چک لیست اقدامات سئو داخلی را می آموزید.
سئو خارجی : در این مرحله از آموزش سئو در مورد سئو خارجی و اقداماتی که در این بخش از سئو باید انجام دهید مطالعه می کنید.
سئو تکنیکال : سئو تکنیکال بخش دیگر از سئو می باشد که در این قسمت از آموزش کامل seo .با آن و کار هایی که باید در این مرحله انجام دهید آشنا می شوید
الگوریتم های گوگل : شما به عنوان یک سئوکار باید با تمامی الگوریتم های گوگل آشنا باشید که این قسمت مختص یادگری تمامی الگوریتم ها است.

آموزش انیمیشن سازی

مراحل یادگیری انیمیشن


موشن گرافیک : متحرک سازی تصاویر و وکتور ها بهمراه صداگذاری .
ویدئو موشن : نوعی از موشن گرافی هست که بهمراه با فیلم برداری واقعی انجام میشود و بخش هایی از فیلم که واقعیت ندارند را با گرافیک انجام می دهند.
استاپ موشن : این موشن گرافی به این صورت است که از اشیا واقعی در زوایا و حالت های مختلف عکس برداری می شود و عکس ها را متحرک سازی می کنند.
اینفوموشن : ایتدا یک اینفورگرافی از کل کار طراحی می شود سپس اینفورگرافی را متحرک می کنند تا مراحل را نشان دهند.