طراحی سایت صنعتی


هدف طراحی سایت صنعتی چه چیز هایی می تواند باشد؟

با خیام پاسکال همراه باشید.


 • متینه رجبی
 • 23 Ordibehesht, 1401

طراحی سایت صنعتی

هم اکنون اگر در صنعت مشغول به فعالیت هستید خودش به این معنا میباشد که مشتریان زیادی وجود دارد که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و سرویس های شما به خوبی آشنا نیستند.وب‌سایت، مدت هاست تبدیل به یک ضرورت برای کسب و کارها شده است و در زمانه‌ای که مغازه‌ها هم، وب سایت طراحی می‌کنند، پر واضح است که چرا یک تشکیلات صنعتی، می‌بایست سایتی وزین و حرفه‌ای داشته باشد.فروش آنلاین افراد دارای کسب و کار صنعتی باعث میشود محصولات بدون واسطه و با قیمت مناسب تر به دست مشتریان برسد و این قاعدتا فروش را افزایش می دهد.

در طراحی سایت صنعتی باید به این نکته توجه جدی کنیم که عمق وب گاه حداکثر 3 باشد یعنی حداکثر با سه لینک بتوان به صفحه مورد نظر رسید. ساختار درختی و سلسله مراتبی لینک ها در نقشه سایت مشخص باشد

مدیریت صفحه اول سایت نیازمند ترکیبی از شناخت نیاز مخاطب، برنامه ریزی، محتوای جذاب و بهره گیری از امکانات تعاملی و چند رسانه ای همچون تصویر و صوت و فیلم است.


تا چه حد محتواي سایت به روز است؟


به جرئت میتوان گفت به روز بودن محتوای سایت صنعتی از سایر انواع سایت ها مهم تر است چرا که رونق بسیاری از کسب و کار ها به صنعتشان بستگی دارد پس در کنار ساختار بندی درست سایت باید به تولید محتوا و سئو سایت دقت کنیم.

سایت های صنعتی باید از نظر گرافیک و نحوه مدیریت کردن دقیقا بر اساس نیاز کارفرما برنامه ریزی شود.


نحوه مدیریت سایت های صنعتی باید خیلی ساده و کاربردی باشد، بعد از پایان طراحی یک وب سایت ، به شما یک پنل مدیریتی داده می شود تا بتوانید اطلاعات را بروز کنید، ما نحوه دسترسی مدیریت را برای شما سفارشی می کنیم تا به راحتی و بدون هیچ زحمتی بتوانید اطلاعات را بروز کنید .

یکی از راههای پیشرفت صنعت و تجارت و تبدیل از حالت سنتی به حالت نوین، حضور در محیط اینترنت به صورت مؤثر است. طراحی سایت در این زمینه به شما کمک می کند.

طراحی سایت صنعتی


امکاناتی که باید در طراحی سایت صنعتی به آنها توجه شود:


 • ایجاد امکان فروش آنلاین و ارتباط با فروشگاه اینترنتی

 • دسته بندی محصولات و خدمات

 • امکان نظر دهی برای محصولات و مقالات

 • امکان بروزرسانی بخش وبلاگ سایت صنعتی

 • لینک نمودن سایت به شبکه های اجتماعی

 • امکان معرفی شرکا و همکاران صنعتی به صورت لینک

 • قراردادن کاتالوگ محصولات

 • معرفی امتیازات و افتخارات

 • اتاریخچه شروع فعالیت شرکت

 • تاریخچه شرکت

  طراحی درست و هوشمندانه این صفحه وب سایت میتواند باعث اعتماد بیشتر برای کاربران وب سایت صنعتی شما باشد. حتی اگر شرکت نوپایی در این زمینه هستید میتوانید به صورت درست و حرفه ای سازمان خود را در این صفحه از وب سایت معرفی نمایید.

  معرفی هیات مدیره


  همیشه نمایش عکس های دسته جمعی تیم هیئت مدیره میتواند باشکوه بودن شرکت شما را به رخ رقیبان و بازدید کنندگان وب سایت شما بکشاند. برای طراحی این صفحه از وب سایت ایده های خلاقانه و کاربر پسندانه زیادی داریم.

  برای بهره گیری از از این ظرفیت های موجود و همچنین راهیابی بیشتر به بازرهای جهانی و رونق صادرات...

  بایستی همگام با شیوه های جدید فروش و صادرات دیگر کشورها گام برداشت. از اینرو سایت صنعتی چند زبانه برای معرفی کالاها و محصولات به بازار کشورهای همسایه و اروپایی و ایجاد بستر فروش آنلاین برای آنها امری لازم و اجتناب ناپذیر است

  هدف از نوع طراحی سایت صنعتی جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به عنوان سرنخ ، یا فروش مستقیم است .  برای این که قادرشویم شرکت طراحی سایت معتبری را در زمینه طراحی وبسایت صنعتی شناسایی کنیم ، در گام اول باید نمونه کار های آن شرکت را بررسی کنیم. در این صورت می توان متوجه شد که شرکت تا چه اندازه در این زمینه مهارت دارد. ما در این قسمت ، بخشی از نمونه کار طراحی وب سایت صنعتی را به شما معرفی می کنیم . برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت می توانید وارد صفحه نمونه کار های خیام پاسکال شوید.


  سوالات متداول:


  مزایای پشتیبانی سایت صنعتی به چ مواردی می توان اشاره کرد ؟

  آپلود فایل های مورد نظر حفظ سایت ازدست هکرها ،‌به روز رسانی تمام قسمت های گرافیکی،‌ایجاد فایل کپی از پرونده های موجود در سایت،‌نصب و راه اندازی ابزارهای مورد نیاز در سایت.